Świetlicowy konkurs plastyczny pt. „Orzeł biały godłem Polski”

28.05.2024 r. w naszej szkole rozstrzygnięto międzyświetlicowy konkurs plastyczny, pt.: „Orzeł Biały Godłem Polski”, którego celem było szerzenie świadomości i wiedzy o symbolach narodowych przy wykorzystaniu kreatywnych form pracy. Interpretacje orła białego przygotowane przez dzieci były bardzo ciekawe. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłane propozycje.

Szczególne gratulacje przekazujemy laureatom, czyli:

– Wojciechowi Fingasowi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 we Wrocławiu – za zajęcie I miejsca,

– Poli Starczynowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 78 we Wrocławiu – za zajęcie II miejsca,

– Karolinie Yevienko ze Szkoły Podstawowej nr 78 we Wrocławiu – za zajęcie III miejsca.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału oraz życzymy powodzenia w przyszłych konkursach.

Świetlica SP nr 93 we Wrocławiu.