Drodzy Rodzice,

przypominamy, że dostęp do e-dziennika jest bezpłatny.

Loginy i hasła (dla uczniów i rodziców) dostępne są  u wychowawców. W przypadku zagubienia prosimy o kontakt z wychowawcą.

Korzyści wdrożenia e-dziennika:

• możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie –  możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem zbyt dużej liczby nieobecności;
  • stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych uwzględniających datę wystawienia oceny, kategorię oceny, wagę oceny w liczeniu średniej oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił;
  • szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.

Adres strony internetowej e-dziennika to:

ZALECAMY KORZYSTAĆ Z ODNOŚNIKA DO E-DZIENNIKA NA STRONIE SZKOŁY

Również po kliknięciu w pozycję E-DZIENNIK w menu głównym.

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika:

Aby się zalogować możesz również skorzystać z poniższej instrukcji:
1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc.

Nie pamiętam hasła