UWAGA! BĘDZIE REMONT! :D

Pan Prezydent Jacek Sutryk ogłosił dziś w swoich mediach społecznościowych taką fantastyczną wiadomość, więc dzielimy się nią:

„W najbliższych dniach ruszamy z kolejnymi pracami remontowymi w Szkole Podstawowej nr 93 przy ulicy Niemcewicza! W wybudowanej w latach 60-tych szkole, oprócz trwających wakacyjnych remontów, przygotowujemy się do kolejnych prac. Zarząd Inwestycji Miejskich we Wrocławiu podpisał już umowę na przebudowę schodów wejściowych do tej szkoły, a dodatkowo wykonamy też remont elewacji strefy wejściowej wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej. W ten sposób poprawimy bezpieczeństwo osób odwiedzających szkołę, zaczniemy też zmieniać estetykę budynku, a przy okazji naprawimy chodnik w okolicy schodów. Na czas prac uczniowie i osoby odwiedzające szkołę będą miały do dyspozycji inne wejście. W naszych placówkach systematycznie realizujemy prace remontowe. W szkole przy ul. Niemcewicza w ramach poprzednich remontów wykonano m.in. wymianę instalacji elektrycznej, remont i przebudowę sanitariatów, remont II piętra oraz zagospodarowaliśmy tereny sportowe.Prace remontowe, które wkrótce rozpoczniemy potrwają 4 miesiące, a ich wartość to ponad 424 tys. złotych „W najbliższych dniach ruszamy z kolejnymi pracami remontowymi w Szkole Podstawowej nr 93 przy ulicy Niemcewicza! W wybudowanej w latach 60-tych szkole, oprócz trwających wakacyjnych remontów, przygotowujemy się do kolejnych prac. Zarząd Inwestycji Miejskich we Wrocławiu podpisał już umowę na przebudowę schodów wejściowych do tej szkoły, a dodatkowo wykonamy też remont elewacji strefy wejściowej wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej. W ten sposób poprawimy bezpieczeństwo osób odwiedzających szkołę, zaczniemy też zmieniać estetykę budynku, a przy okazji naprawimy chodnik w okolicy schodów. Na czas prac uczniowie i osoby odwiedzające szkołę będą miały do dyspozycji inne wejście. W naszych placówkach systematycznie realizujemy prace remontowe. W szkole przy ul. Niemcewicza w ramach poprzednich remontów wykonano m.in. wymianę instalacji elektrycznej, remont i przebudowę sanitariatów, remont II piętra oraz zagospodarowaliśmy tereny sportowe.Prace remontowe, które wkrótce rozpoczniemy potrwają 4 miesiące, a ich wartość to ponad 424 tys. złotych.”

Zdjęcia z pochodzą z https://www.facebook.com/sutrykjacek