Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Dla całej społeczności szkolnej był to bardzo podniosły i uroczysty dzień. Rano na sali gimnastycznej uczniowie edukacji wczesnoszkolnej spotkali się z Dyrekcją szkoły, aby podsumować miniony rok, który był bogaty w różne wydarzenia. Pani Dyrektor Joanna Głowińska i Pan Wicedyrektor Tomasz Piątek, jak zawsze ciepło i serdecznie, życzyli uczniom słonecznych i bezpiecznych wakacji. O godz.10:00 w wypełnionej sali gimnastycznej z udziałem Pana Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, Radnym Miasta Wrocławia Panem Dominikiem Kłosowskim, Panem Marcinem Miedzińskim Wicedyrektorem DE Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych, Rady Rodziców oraz innych zaproszonych Gości rozpoczęło się: pożegnanie ósmoklasistów, podziękowanie Paniom z obsługi. Pani Marii za 40 lat pracy w naszej szkole i Pani Helenie za 50 lat pracy. Pan Prezydent odznaczył Panie medalami „Merito de Wratislavia -Zasłużony dla Wrocławia”. Świadectwa z paskiem odebrali uczniowie,którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Podziękowania otrzymali Rodzice i Przyjaciele, którzy bezinteresownie nieśli pomoc i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Drużynie biegów na orientację za wybitne osiągnięcia sportowe wręczono dyplomy. W części artystycznej przygotowane przez Panią Wysocką uczennice zaprezentowały taniec poloneza. Uczennice klasy czwartej z Ukrainy wykonały piosenkę „Moją Ukraina” z dedykacją dla uczestników uroczystości. Cała uroczystość odbyła się w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze.