Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami – Poszukiwacze Kodu! Co to za
akcja?
● darmowe warsztaty z programowania
● stacjonarnie w naszym mieście oraz online
● do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania
● małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem
● kilka grup wiekowych
Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly
Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje @Ministerstwo Edukacji
Narodowej, @Centrum GovTech, @Ośrodek Rozwoju Edukacji i @NASK oraz kuratoria
oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają
@Radio Nowy Świat, @Komputer Świat i @Android.com.pl.

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie w naszym mieście jak i online, a trwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Zajęcia odbywają się pod adresem:
Legnicka 52
Powstańców Śląskich 16-18
Agrestowa 22

Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.