SUKCESY

 


KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 


DATA


IMIĘ I NAZWISKO


NAZWA KONKURSU


MIEJSCE


NAUCZYCIEL OPIEKUN

2015/2016

Julia Paech

Karolina
Szafran

Konkurs
Ekologiczno-zdrowotny „Smacznie, zdrowo, kolorowo”

wyróżnienie

Alicja Dercz

2015/2016


Nataniel Kędzierski


PANGEA

Finalista


Magdalena Zaród-Szot

2012/2013

KLAUDIA SIEMION

Konkurs matematyczny
Kangur

Wyróżnienie

Olga Rychter

2010/2011

JOANNA SIERADZKA

SEBASTIAN DORABIAŁA

MATYLDA JOPP

GABRIELA LASKOWSKA

Konkurs matematyczny
Kangur

Wyróżnienie

Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Matylda JOPP

Konkurs matematyczny
Kangur

Wyróżnienie

Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Joanna SIERADZKA

Konkurs matematyczny
Kangur

Wynik

bardzo dobry

Wojciech Pruchniewicz

2009/2010

Mateusz BOGDAŁ

Konkurs matematyczny
Kangur

wyróżnienie

Magdalena Zaród-Szot

2008/2009

Joanna SIERADZKA

Konkurs matematyczny
Kangur

wyróżnienie

Wojciech Pruchniewicz

2008/2009

Sebastian DORABIAŁA

Konkurs matematyczny
Kangur

wyróżnienie

Magdalena Zaród-Szot

2008/2009

P. MIKOSIAK

Konkurs matematyczny
Kangur

wyróżnienie

Renata Pochroń


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE


DATA


IMIĘ I NAZWISKO


NAZWA KONKURSU


MIEJSCE


NAUCZYCIEL OPIEKUN

2015/2016

Kaja
Winiarska

Dominika
Sujka


„Kamienie Pamięci” – projekt ogólnopolski zorganizowany przez IPN

wyróżnienie

Artur Bilski

2014/2015

Nataniel
Kędzierski

Ogólnopolski  konkurs wiedzy
„Uwaga, kruchy lód”

I

Lila Kumala

2013/2014

SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

MŁODZI DLA WOLNOŚCI


wyróżnienie

Artur Bilski


Magdalena Biel-Dejewska

2012/2013

DAMIAN ŁADOWSKI

JAKIE SĄ MOJE KORZENIE- konkurs historyczny

wyróżnienie

Artur Bilski

2010/2011

JOANNA SIERADZKA

 SZYMON
SUDOŁ –

Konkurs Matematyczny ALFIK

29

W WOJEWÓDZTWIE

42

W WOJEWÓDZTWIE

MAGDALENA ZARÓD-SZOT

2010/2011

WIRGINIUSZ BOROWSKI

Ogólnopolski konkurs graficzno-plastyczny na projekt
okolicznościowego medalu „Czerwone maki na Monte Cassino”

II

MAŁGORZATA PLAMINIAK

2009/2010

DARIA BŁASZCZYK

Plakat na 66 rocznicę
Bitwy pod

Monte Casino

wyróżnienie

Małgorzata
Paminiak

2009/2010

JOANNA SIERADZKA

Konkurs matematyczny

Alfik

wyróżnienie

Wojciech Pruchniewicz

2008/2009

JOANNA SIERADZKA

Konkurs matematyczny
Alfik

Wynik bardzo dobry

Wojciech Pruchniewicz


KONKURSY WOJEWÓDZKIE


DATA


IMIĘ I NAZWISKO


NAZWA KONKURSU


MIEJSCE


NAUCZYCIEL OPIEKUN

2016/2017

Dominika Sujka

Konkurs
krasomówczy

I

Antonina Połch

2016/2017

Jakub Juraczyk

Plakat na
jubileusz 10-lecia Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. AK i Bohaterów AK

I

Artur Bilski

2015/2016

Nataniel
Kędzierski

„Znam historię polskich
symboli narodowych” – X edycja

wyróżnienie

Artur Bilski

2015/2016

Gabriela
Wróbel

„Wierszem, prozą i obrazem
o bohaterach Armii Krajowej”

III

Artur Bilski

2015/2016

Gabriel
Pankowski

Wiktoria
Galera

„Dzienniczek lektur
Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. AK i jej bohaterów”

wyróżnienie

Artur Bilski

2014/2015

Konrad Otok

Joanna
Juszczyk

„Wierszem i prozą o bohaterach
Armii Krajowej”

II

III

Artur Bilski

2013/2014


Aleksandra Winiarska

Joanna
Juszczyk


Elementarz

o
BOHATERACH ARMII KRAJOWEJ

I

Artur Bilski

2013/2014

Mateusz
Wichłacz

Michał
Śniegula


Elementarz

o
BOHATERACH ARMII KRAJOWEJ

III

Artur Bilski

2013/2014

Aleksandra WINIARSKA

Znam Historię Polskich Symboli Narodowych

III

Artur Bilski

2013/2014

Oliwia
OWCZARZ

Kinga
PODLEŚNA

Konkurs
organizowany przez Biuro     Senatorskie prof.
Alicji Chybickiej
List do Ojca


wyróżnienie


Magdalena Biel-Dejewska

2012/2013

Zofia LUBRYKA

Konkurs o Unii Europejskiej pod honorowym
patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego

wyróżnienie

Artur
Bilski

Ilona
Strzelczyk

2012/2013

Marta KRAJ

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

Monika Federorowicz-Just


2012/2013

Oliwia
CZEKALSKA

KINGA
PODLEŚNA

Konkurs
Gazety Wyborczej “Niedokończona Historia Maćka Lazara”


PUBLIKACJA

W
PANORAMIE WAŁBRZYSKIEJ


Magdalena Biel- Dejewska

2011/2012

GABRIELA LASKOWSKA

Znam Historię Polskich Symboli Narodowych

I

Artur Bilski

2011/2012

MARTA CIBOROWSKA

Znam Historię Polskich Symboli Narodowych

II

Artur Bilski

2010/2011

ZESPÓŁ


I Dolnośląski
Festiwal Tańca

wyróżnienie

Justyna Mielniczuk

2010/2011

WIRGINIUSZ BOROWSKI


Uśmiechnięty
szpital”

Konkurs plastyczny
zorganizowany przez Fabrykę św. Mikołaja, pod patronatem Gazety
Wyborczej

wyróżnienie

Małgorzata Plaminiak

2009/2010

Julia SZATKO

Znam przysłowie

wyróżnienie

Teresa Bogusz

2009/2010

Joanna SIERADZKA

VII Wrocławski
Maraton  Matematyczny

finał

Wojciech Pruchniewicz


KONKURSY MIEJSKIE


DATA


IMIĘ I NAZWISKO


NAZWA KONKURSU


MIEJSCE


NAUCZYCIEL OPIEKUN

2016/2017


SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XV Radosna Parada
Niepodległości

GRAND PRIX

Dorota Wilczek

2016/2017


Adrian Mazurkiewicz 

 Natalia
Skowrońska

„Ilustracja do
literatury dziecięcej okresu międzywojennego”                w ramach
Radosnych Obchodów  Święta Niepodległości                      we
Wrocławiu

I

wyróżnienie

Dorota Wilczek

2016/2017


SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XV Radosna
Parada Niepodległości

GRAND PRIX

Dorota
Wilczek

2015/2016


SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XIV Radosna
Parada Niepodległości

wyróżnienie

Dorota
Wilczek

2015/2016

Nataniel
Kędzierski

Turniej
Młodych Matematyków

finalista

Magdalena
Zaród-Szot

2015/2016

Rafał
Szponarski

Łukasz
Sikorski

GIMBLER

I miejsce

wyróżnienie

Andrzej
Sawczuk

2014/2015

Drużyna w składzie:

Krzysztof Cygan

Filip Dąbrowski

Rafał Gacia

Turniej Gier Komputerowych
GIMBLER

III

Andrzej Sawczuk

2014/2015

Dominika Sujka
Amanda Górska

„Psalmy – modlitwą pokoleń”

Wyróżnienie

Barbara Lach

2014/2015


SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XIII Radosna Parada
Niepodległości

I

Dorota Wilczek

2013/2014

Grupa 0 B

Karykatura Świętego Mikołaja

I

Dorota Wilczek

2013/2014

Grupa 0 B

Liściaki Niepodległościowe

WYRÓŻNIENIE

Dorota Wilczek

2013/2014

SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XII Radosna Parada Niepodległości

GRAND PRIX

Dorota Wilczek

2012/2013

Marta KRAJ

XII Konkurs Recytatorski Wrocławska Młodzież
Recytuje Wrocławskich Poetów

wyróżnienie

Monika Federowicz_Just

2012/2013

SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA

XI Radosna Parada Niepodległości

I

Dorota Wilczek

2011/2012

Uczniowie klasy III

VII Święto Ulicy Świętego Mikołaja

III

Dorota Gutowska


2011/2012

Gabriela
Laskowska

Znam
Historię Polskich Symboli Narodowych

I

Artur
Bilski


2011/2012

Marta
Ciborowska

Znam
Historię Polskich Symboli Narodowych

II

Artur
Bilski

2010/2011

Norbert
Zamaria

Radosna Niepodległość

wyróżnienie

Małgorzata Plaminiak

2010/2011

Gabriela
Laskowska

Piernikowa Chata

wyróżnienie

Teresa Bogusz

2010/2011

Gabriela
Laskowska

Konkurs Krasowmówczy TMW

wyróżnienie

Teresa Bogusz

2010/2011


Certyfikat dla klas I-III

VI ulica Świętego Mikołaja

III

Dorota Gutowska

2008/2009

Oliwia DRELICHOWSKA

Konkurs Piosenki
Regionalnej

II

 Katarzyna
Harabin-Żesławska

2008/2009

Drużynowo:

Mateusz BOGDAŁ

Joanna MACIĄŻEK

Urszula BUDZIŃSKA

Krzysztof GAWROŃSKI

Tyle liczb w całym
mieście

 

IV

Anna Królicka-Sobczak

2009/2010

Mateusz BOGDAŁ

Spotkajmy się w 5

I

Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Drużynowo:

Adrianna MICIUK

Julia SZATKO

Aleksandra IWANOWSKA

Patryk STYSIAK

Tyle liczb w całym
mieście

II

Małgorzata Plaminiak

2009/2010

Julia SZATKO

Piernikowa chata
literacki

i krasomówczy

I miejsce konkurs
literacki

 

Teresa Bogusz

2009/2010

Gabriela LASKOWSKA

Piernikowa chata
literacki

i krasomówczy

II miejsce
konkurs krasomówczy

nagroda publiczności

VII miejsce literacki

Teresa Bogusz

2009/2010

Gabriela LASKOWSKA

Dzielnicowy konkurs
recytatorski

III

Teresa Bogusz

2009/2010

Gabriela LASKOWSKA

Konkurs Krasomówczy
TMW

wyróżnienie

Teresa Bogusz

2009/2010

Aleksandra IWANOWSKA

Konkurs historyczny
dla klas 6

Półfinał

Małgorzata Plaminiak

2009/2010

Patryk STYSIAK

Konkurs historyczny
dla klas 6

półfinał

Małgorzata Plaminiak

2009/2010

Aleksandra IWANOWSKA

HISTMAT

IV

Małgorzata Plaminiak

Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Patryk STYSIAK

HISTMAT

IV

Małgorzata Plaminiak

Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Julia SZATKO

HISTMAT

IV

Małgorzata Plaminiak

Magdalena Zaród-Szot


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE



DATA



IMIĘ I NAZWISKO



NAZWA KONKURSU



MIEJSCE



NAUCZYCIEL OPIEKUN


2016/2017

Julia Masłowska


Zakładka ekologiczna                                   

 „Z wizytą w
lesie”


wyróżnienie


Alicja Dercz


2016/2017

Jakub Juraczyk

Martyna Wojciechowska

„Udział polskich
policjantów
w walce o niepodległość RP”

II

II

Artur Bilski


2016/2017

Hanna Hołowiak

„Portret Św. Mikołaja”


wyróżnienie


Beata Biegańska


2015/2016


Hanna Kuciel


Dawid Kędzierski


Ekoulotka „Ochrona różnorodności biologicznej – fauna”

I

I

Olga
Rychter

Anna
Auguścik


2015/2016


Dawid Kędzierski


Weronika Ciesielska     

 Patrycja
Poneta


„Chroń klimat”


II


II

Anna
Auguścik


2015/2016

Kaja
Winiarska


Rafał Szponarski


Dawid Bubel


„DNA kamieni, ziemi, piasku – projekt o miejscach ważnych dla
polskiej tożsamości”

I

II

III


Artur Bilski


2015/2016


Krystian Soból

„Polscy
wynalazcy, konstruktorzy, myśliciele”

III


Sylwia Semeniuk-Przymęcka


2015/2016


Nataniel Kędzierski


„Jan Paweł II Papież- Poeta, Papież – Pielgrzym”      

III


Barbara Lach


2015/2016


Martyna                                Kozaczuk                               Natalia                               Kozłowska                                Piotr Wiśniewski                                          


XVI Powiatowy Turniej Ortograficzny

I


Renata Kamińska


2015/2016


Mikołaj Bonowicz          Jan Kubański

Konkurs przyrodniczo
-ekologiczny

III

Olga
Rychter


2015/2016


Blanka Sudak


Maria Parasińska


Jakub Juraczyk


„Orzeł Biały – Godłem Polski”

II

III


wyróżnienie


Beata Biegańska


Artur Bilski


Beata Biegańska

2014/2015

Alicja Szymocha

Konkurs recytatorski
„Spotkanie                 z wierszem”

wyróżnienie

Anna Ziętek

2014/2015

Aleksandra Winiarska

Konkurs
językowy Macmillan Primary School Tournament

III

Anna
Królicka – Sobczak

2014/2015

Drużyna w składzie:

Julia Wikieł

Marianna Nadorożna

Weronika Górecka

Wojtek Janczara

III Edycja Gry
Miejskiej z Pazurem „Detektywi przyrody”

I

Lila Kumala

2014/2015

Maksymilian Wysoczański

Konkurs przyrodniczy
„Szanuj energię”

I

Lila Kumala

2014/2015

Kaja Winiarska

„Jestem autorem i
edytorem książki”

I

Magdalena Biel –
Dejewska

2011/2012


Martyna KOZŁOWSKA


Moja ulubiona zabawka – Konkurs Fotograficzny


III


Justyna Mielniczuk

2010/2011


Joanna SZNERCH


BARTOSZ JARMUŻ


Co wiem o aktywności lokalnej na moim osiedlu NADODRZE


I


Grażyna Flak

2010/2011


ZESPÓŁ GALOP


IX Dolnośląski Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych
GALOP 2911


LAUREAT


Justyna Mielniczuk

2010/2011


KINGA OZGA


JOANNA SIERADZKA


Przyroda Pędzlem malowana we wrocławskich parkach

wyróżnienie


Krzysztof Szczepański

2010/2011


JOANNA SZNERCH


KAMILA KRZYKAWIAK


Międzyszkolny Turniej wiedzy Ogólnej “Miliard w rozumie”


LAUREACI


Barbara Lach

2010/2011


JOANNA SIERADZKA


KJOANNA SZNERCH


MATEUSZ DUSZA


SZYMON SUDOŁ


Tyle liczb w całym mieście- wrocławskie prezentacje matematyczne


I


Magdalena Zaród-Szot

2009/2010

Bartosz
JARMUŻ

Top 10
zagrożone gatunki wrocławskiego ZOO

VIII

Lila Kumala

2009/2010

Mateusz DUSZA

Top 10
zagrożone gatunki wrocławskiego ZOO

IX

Lila Kumala

2009/2010

Norbert
ZAMARIA

II
Międzyszkolny

Multimedialny
Konkurs Ekologiczny Piękna nasza Polska cała

wyróżnienie

Lila Kumala

2009/2010

Joanna
SIERADZKA

Ekologiczny
wiedzowo – zręcznościowy

Woda = życie

wyróżnienie

Lila Kumala

2009/2010

Szymon SUDOŁ

Top 10
zagrożone gatunki wrocławskiego ZOO

VII

Lila Kumala

2009/2010

Joanna
MACIĄŻEK

Turniej
Wiedzy Ogólnej Dużo wiem, dużo umiem

I

Barbara Lach 

2009/2010

Julia SZATKO

Turniej
Wiedzy Ogólnej Dużo wiem, dużo umiem

II

 Barbara
Lach

2009/2010

Anna
WINIARSKA

Orzeł Biały
Godłem Polski

III

 Justyna
Mielniczuk

2009/2010

Natalia
MIKOŁOWSKA

Konkurs na
strój ekologiczny z surowców wtórnych

wyróżnienie

Renata
Pochroń

2009/2010

Joanna
MACIĄŻEK

Best of
English

 

półfinał

Anna Królicka
– Sobczak

2009/2010

Urszula BANDA

Aleksandra
BUSZEK

Kamila
KRZYKAWIAK

Konkurs
wiedzy o Unii Europejskiej

VII

Anna Królicka
– Sobczak

2009/2010

Aleksandra
BUSZEK

To jest
właśnie symbol: Wielkiej Brytanii, USA, Kanady

wyróżnienie

Anna Królicka
– Sobczak

2009/2010

A. SUDENIS

Plastyczny:
Anieli już tu przylecieli

II

 Krzysztof
Szczepański

2009/2010

Joanna
SIERADZKA

Konkurs
literacko plastyczny

wyróżnienie

Teresa Bogusz


ZAWODY SPORTOWE


DATA


IMIĘ I NAZWISKO


NAZWA ZAWODÓW SPORTOWYCH


MIEJSCE


NAUCZYCIEL OPIEKUN

2011/2012

M. Strugała

D. Ładowski

N. Kotecka

P. Kotecka

O. Bartczak

A. Dobrowolska

D. Godek

O. Lorentz

A. Kruczkowska

K. Podleśna

O. Czekalska

Puchar Dyrektora MSC

MOS Wrocław

biegi na orientację

5 miejsce drużynowo

 

Jolanta Hojka

 

 

 

 

 

 

2011/2012

M. Wołodkiewicz

D. Godek

P. Wągiel

Ł. Lipiński

D. Cisewski

Zawody strzeleckie

SUPER OKO

2 miejsce  drużynowo

Zbigniew Fojcik

2011/2012

 

M. Wołodkiewicz

D. Godek

P. Wągiel

Ł. Lipiński

D. Cisewski

Mikołajkowy Turniej
koszykówki

3 miejsce

Zbigniew Fojcik

 

 

2011/2012

 M. Wołodkiewicz, D.
Błaszczyk, E. Olszewska, L. Żach, W. Maliszewska, D. Fusiecki, J.
Wyszomierski, Ł. Lipiński, A. Dobrowolska

Turniej Sportowy



Koszykówka
drużyn mieszanych

 Wielobój
sprawnościowy

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

Jolanta Hojka

2010/2011

Turniej Sportowy



Koszykówka drużyn
mieszanych

 

 

Wesołe wyścigi rzędów

 

K. Bruchal

W.Brzezicha

P.Sobiegraj, K.
Kwaśna ,

K. Grobelna,

M. Dusza

J.
Szechner,

U. Banda

1 miejsce

 

2 miejsce

 

 

Jolanta Hojka

2010/2011

 Ł.
Seniuta D. Sudenis

E. Olszewska D.
Fusiecki K. Grobelna

Sz. Sudoł

 

 Turniej prewencyjny
POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE

 2 miejsce

 

 

 

 Jolanta Hojka

 

 

 

2010/2011

K. Grobelny

M. Strugała

D. Ładowski

K. Grobelna

N. Kotecka

P. Kotecka

O. Bartczak

Primaaprilisowe biegi
na orientację

4 miejsce drużynowo

 

Jolanta Hojka

2010/2011

M. Zawistowska

M. Strugała

D. Ładowski

K. Grobelna

N. Kotecka

P. Kotecka

O. Bartczak

A. Dobrowolska

Puchar Dyrektora MSC
MOS Wrocław

biegi na orientację

3 miejsce drużynowo


 

Jolanta Hojka

2010/2011

 D.
Grzejda ,

Ł. Lipiński,

D. Godek

P. Sobiegraj,

M. Dusza,

P. Korzeniecki,

A. Tabaka

S. Lewkot ,

Ł. Seniuta

 

Mini piłka nożna chłopców

 

 

 

 

 

Finał szkół
podstawowych

 

4 miejsce przejście
do dalszych rozgrywek

  

 

7 miejsce

 

 

 

 

Zbigniew Fojcik

2009/2010

M. Zając 6a

K. Wyszomierski 6a

K. Majchrzak 6c

T. Skorupa 6c

M. Dusza 5b

P. Korzeniecki 5b

A. Tabaka 5b

S. Lewkot 4a


Mini piłka nożna
chłopców

 

III –Strefa Wschód,

V- finał miejski

Michał Ścisło

2009/2010

M. Zając 6a

K. Wyszomierski 6a

K. Majchrzak 6c

S. Pasikowski 6a

M. Dusza 5b

P. Korzeniecki 5b

Czwórbój
lekkoatletyczny

 

III

Jolanta Hojka

2009/2010

Karolina BORECKA

VIII Wrocławski
Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych GALOP 2010

wyróżnienie

Justyna Mielniczuk

2009/2010

 

Turniej prewencyjny

POMAGAJMY SOBIE
WZAJEMNIE

II

Jolanta Hojka

2009/2010

Sandra FEGECYN

VIII Wrocławski
Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych GALOP 2010

III

Justyna Mielniczuk

2009/2010

T. Leszczyński 6b

J. Maciążek 6c

P. Hryciuk 6b

Ogólnopolski Turniej
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

I

Jolanta Hojka

2009/2010

Patrycja KOTECKA

Biegi na orientację

 

II

Jolanta Hojka

2007.05.20

PRZEMYSŁAW WIOŃCZYK

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

I

JOANNA SOBCZYŃSKA

2007.05.20

IGA KARBIOWIAK

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

III

JOANNA SOBCZYŃSKA

2007.05.20

WOJCIECH PŁATEK

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

III

JOANNA SOBCZYŃSKA

2007.05.20

ALICJA SOSNOWSKA

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

IV

JOANNA SOBCZYŃSKA

2007.05.20

RAFAŁ MICIUK

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

V

JOANNA SOBCZYŃSKA

2007.05.20

ALEKSANDRA SAROWSKA

Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację

X

JOANNA SOBCZYŃSKA

2006.05.18

IGA KARBIOWIAK

Otwarte Mistrzostwa
Wrocławia w Biegach na Orientację

I

JOANNA SOBCZYŃSKA