LISTY DYREKTORA

24 czerwca, 2021

2020.12.24

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele szkoły!

Powoli   dobiega  końca, chyba najtrudniejszy  rok w XXI  wieku. Niemalże z dnia  na dzień, za sprawą pandemii okazało się, że wszystko jest niepewne, ale wkrótce Święta Bożego Narodzenia i niezależnie od trudności, ograniczeń, zakazów i nakazów zadbajmy o dobry klimat w naszych domach.

Życzę Państwu wiele miłych, wzruszających  chwil podczas Świąt w gronie najbliższych, dużo zdrowia i ogromnych pokładów nadziei, wiary, że jeszcze będzie normalnie, że jeszcze będzie  pięknie, bo przecież kiedyś będzie!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i spełnienia marzeń.

Jolanta Sawicka

2020.09.01

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie

pragnę poinformować, że w związku z pandemią Covid -19, rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 r.o godzinie 9:00. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów nie odbędzie  się uroczystość na boisku szkolnym, ale zapraszam na  spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Uczniowie klas 1-3 wchodzą do szkoły korzystając z wejścia A – główne wejście do szkoły

Uczniowie klas 4-7 wejście B – wejście od strony boiska szkolnego

Uczniowie klas 8 wejście C – wejście boczne od strony ul. Niemcewicza

Proszę pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. W załączeniu „Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w SP 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu w związku z wystąpieniem pandemii Covid -19” oraz  „Organizacja roku szkolnego 2020/21”.

Procedury zapewniania bezpieczeństwa
w Szkole Podstawowej nr 93 im. Tradycji Orła Białego
w związku z wystąpieniem pandemii Covid-1https://sp93.wroc.pl/procedury-ogolne-2020-1-2/

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2020 – podstawowe informacje