Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie

pragnę poinformować, że w związku z pandemią Covid -19, rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 r.o godzinie 9:00. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów nie odbędzie  się uroczystość na boisku szkolnym, ale zapraszam na  spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

   Uczniowie klas 1-3 wchodzą do szkoły korzystając z wejścia A – główne wejście do szkoły

  Uczniowie klas 4-7 wejście B – wejście od strony boiska szkolnego

  Uczniowie klas 8 wejście C – wejście boczne od strony ul. Niemcewicza

      Proszę pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. W załączeniu „Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w SP 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu w związku z wystąpieniem pandemii Covid -19” oraz  „Organizacja roku szkolnego 2020/21”.

Procedury zapewniania bezpieczeństwa
w Szkole Podstawowej nr 93 im. Tradycji Orła Białego
w związku z wystąpieniem pandemii Covid-1https://sp93.wroc.pl/procedury-ogolne-2020-1-2/

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2020 – podstawowe informacje

          Bardzo proszę o zapoznanie się z tymi dokumentami przed przybyciem do szkoły. Do zobaczenia w szkole Jolanta Sawicka