DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

     Dnia 25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole dzień pluszowego misia. W tych obchodach wzięły udział dzieci z klas 0-3, które w tym dniu przyniosły swoje misie. Grupa 0a zaprezentowała wierszyki oraz zaśpiewała piosenkę. Dziewczynki z klasy 5a przygotowały dzieciom teatrzyk o misiach. Odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na imię dla misia     z biblioteki szkolnej. Dyplom oraz słodki upominek wręczyła Pani Agata Korkus a zwyciężczynią tego konkursu została Julia Kołodziejczyk z klasy 2 a. Dzieci z koła języka francuskiego pod okiem Pani Zofii Janelli zaprezentowały piosenki o misiu. Był też quiz i zagadki o misiu. Wszystkim występom przyglądała się Pani Wicedyrektor Beata Łopatniuk. Na zakończenie dzieci udały się do klas na degustację miodu i ciasteczek oraz wykonały plakat misia. Plakaty te zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za dużą aktywność oraz czynny udział w obchodach dnia misia.

Olga Rychter