SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KL.0-3 SPOTKANIE Z WIERSZEM

     Dnia 15 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „ Spotkanie z wierszem” dla klas 0-3. Zmaganiom dzieci przyglądała się Pani Wicedyrektor Beata Łopatniuk oraz Przedstawiciel Rady Rodziców Pan Jacek Sujka. W jury zasiadły: Przedstawicielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku Pani  Teodozja Oleszkiewicz-Grzebieluch, Pani Beata Biegańska, Pani Iga Łabaczuk, Pani Agata Korkus. Dzieci recytowały wybrane przez siebie wiersze różnych autorów.

W kategorii klas 0-1:

I miejsce zdobyła Diana Potomska z klasy 1 a

II miejsce Hanna Enedoh z kl 1 a

III miejsce Lena Grabara z gr. 0 a

W kategorii klas 2-3:

I miejsce zdobyła Nikola Płomińska-Kowalik

II miejsce Michał Sujka

III miejsce Jan Janczara

   Wszystkie dzieci dostały dyplom oraz słodki upominek. Za udział i przygotowanie dzieci do konkursu serdecznie dziękuje koordynator Pani Olga Rychter