Wizyta grupy 0a w Szkole Podstawowej nr 84

Dzisiejszy dzień dla naszych najmłodszych był pełen niespodzianek, tańców   i zabaw. Poszliśmy do Szkoły Podstawowej nr 84 zaprzyjaźnić się z uczniami tamtejszej klasy 0 ,,b” i ich wychowawczynią, panią Kasią. Spotkaliśmy też dobrze znaną starszym uczniom bibliotekarkę – panią Tosię! Najpierw bawiliśmy się w poznawanie jesieni metodą Doroty Dziamskiej. Było dużo rysowania w rytm muzyki oraz utrwalanie kolorów jesieni, potem pani Tosia przeczytała nam bajkę o jeżyku. Następnie zostaliśmy poczęstowani przepysznymi ciasteczkami i kiedy już energia nas rozpierała wspólnie bawiliśmy się w sali nowopoznanych zerówkowiczów w znane nam piosenki np. ,,Magiczna liczba siedem”  i ,,A ram sam sam” To był bardzo ekscytujący dzień.

Małgorzata Brzozowska