Uczennice i Uczniowie

Koniec roku szkolnego 2018/19 już za Wami, świadectwa szkolne odebrane. Na najbliższe dwa miesiące odłożycie podręczniki i zeszyty, zapomnicie

o szkolnych obowiązkach, porannym wstawaniu, lekturach, zadaniach matematycznych, datach historycznych, sprawdzianach, klasówkach i ocenach. Czeka was zasłużony odpoczynek, bowiem pracowaliście niezwykle sumiennie.

Życzymy, byście najbliższe tygodnie spędzili równie aktywnie, poznając nowych ludzi i miejsca. Byście odkrywali piękno otaczającego Was świata, zdobywali nowe umiejętności, zaznali radości i szczęścia. Wielu z Was odkryje nowe pasje
i zainteresowania, talenty i dotąd niewykorzystane umiejętności. Mam nadzieję, że będzie to wspaniały, niezwykły czas.

Życzymy Wam, zatem, by nadchodzące wakacje były nie tylko kolorowe, ale
i bezpieczne. By tak się stało, musicie być roztropni i ostrożni. Wierzymy, że pierwszego września spotkamy się radośni, pełni niezwykłych wrażeń i wspomnień a także kolejnych pomysłów.

Do zobaczenia po wakacjach

Dyrekcja szkoły