Ostatnie pożegnanie

Artur Schopenhauer

Szanowni Państwo,
 Koleżanki, Koledzy, Uczniowie!

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy dzisiaj informację, że zmarła Pani dr inż. Anna Sokołowska – wieloletni oddany Przyjaciel szkoły, cudowny i mądry Człowiek, słuchaczka UTW, honorowy członek Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.  Można długo pisać o profesjonalizmie Pani Ani, o Jej oddaniu, zaangażowaniu by przekazać prawdziwą historię młodemu pokoleniu. Pani Aniu, bardzo dziękujemy za cenne uwagi, za wspaniałe lekcje historii, za wieloletnią współpracę międzypokoleniową, za wspólne występy z uczniami i naszym nauczycielem historii, za liczne uroczystości, podczas których była Pani z Nami, za wspólną organizację przedsięwzięć w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, za cudowne chwile podczas wycieczek z młodzieżą.
Pani Aniu pamiętamy i dziękujemy za wszystko! Składając symboliczny hołd pamięci Pani Annie Sokołowskiej, łączymy się w smutku z Rodziną.

W imieniu społeczności SP93

Jolanta Sawicka

Pogrzeb śp. A. Sokołowskiej odbędzie się 19.01.2019 r., o godz. 11:00 na Cmentarzu Grabiszyńskim